Przyjęcia rodzinne i eventy firmowe Białołęka - Shizen Sushi

Zorganizuj imprezę z Shizen
WIELE MOŻLIWOŚCI

Eventy w Shizen

Zorganizuj imprezę w naszej restauracji lub zamów dostawę cateringu na uroczystość w Twoim lokalu

Uroczystości rodzinnePrzyjęcia firmoweSpotkania oficjalne


Wyślij nam zapytanie o event

W restauracji Shizen dysponujemy powierzchnią 170 m2, na której możemy zorganizować przyjęcia dla 50 osób. Jeśli wystarczy Ci mniejsza powierzchnia, możemy ją wydzielić i odgrodzić od pozostałej części sali, aby zapewnić Ci dyskrecję.

Restauracja ma własny ogródek oraz własne, niezależne wyjście od strony ul. Światowida. Imprezy zamknięte mogą odbywać się także po zamknięciu sklepowej części Galerii Północnej i trwać do 01:30 w nocy.

Na naszych gości czeka bezpłatny parking, klimatyzowane pomieszczenia, wygodne krzesła i stoły, a przede wszystkim świetne jedzenie, które zadowoli największych smakoszy. Możesz u nas zorganizować imprezę firmową, taką jak spotkanie pracowników, wigilia firmowa, świąteczne przyjęcia czy spotkania rocznicowe. Możesz ugościć też swoich najlepszych klientów. Jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy prywatnej, takiej jak urodziny, chrzciny, rocznica ślubu czy uroczysta kolacja lub obiad, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim.


Wydajna klimatyzacja


Bezpłatny parking


170 m2 powierzchni użytkowej

Zapraszamy do organizacji imprezy zamkniętej w naszej restauracji. Zapewnimy Ci najwyższy poziom obsługi i wszystko, co potrzebne do tego, aby Twój event się udał.


Adres:

GALERIA PÓŁNOCNA
ul. Światowida 17, Warszawa


Czynne:

pn. – sb.: 10.00 – 22.00
nd.: 10.00 – 21.00


Kontakt:

696 475 500
biuro@shizensushi.plCall Now Button